Zioła na nerwice żołądka

Nerwica żołądka

.. ....przepisał mi różne zioła i leki na lęk jakiś xasnax itp * niby * wszystko przez jakis czas było w porządku, a teraz doszły te zawroty głowy,nie są ona aż tak ogromne narazie,ale boje się co będzie dalej i jak każdy tu z was też czasami boje się gdzieś wyjść bo nie wiem co będzie..

Nerwica żołądka - Str. 2

.. ...w końcu trafiłam na zioła które mi uratowały życie. Od 1,5 roku mam spokój z żołądkiem, jelitami i mogę nawet czasami kawę wypić. Jeśli ktoś chce pogadać podaję adres . Pozdrawiam Monika heh: ) rozumiam Damian;p mi jest glupio isc, poszlam raz sie zapisac a tam sami tacy ludzi z..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...Słyszałam o Melisie to takie zioła na uspokojenie, nerwice i na boleści brzucha. Moja mama będzie wysyłać mi je w paczce i powinnam dostać je gdzieś za trzy dni wiec mam nadzieję że one mi pomogą bo inaczej to nie wiem co ze mną będzie już tak po prostu nie mogę!! modlę się codziennie i..

Nerwica żołądka - Str. 6

.. ...uzależnić - bo to są tylko zioła... ale może faktycznie nie będzie dobrze jeśli bedziesz ich nadużywała bo prędzej czy później dojdziesz do takiego wniosku, że ci już nie pomagają ( a racze to sobie wmówisz... bo tak jest z naszą chorobą coś sobie nawkładamy do głowy a potem tak jest )..