Zioła na nerwy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 851

.. ...co pisałas to jakies zioła czy tabletki bo tabletek to niebardzo bym chciał zazywac u mnie to juz troche czasu to trwa ciezko jest mi sie skupic podejmuje niedługo prace i niewiem czy sobie poradze boje sie ze niebede potrafił sie skupic na swoich obowiązkach i jak zwykle nakrecanko mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...będzie. Mam kupić również zioła o. Grzegorza na nerwy w kościelnym sklepie i pić tak kazał lekarz, co prawda kiedyś mi po nich przeszło tylko nie wiem jak mam sie do tego odnieść, dużo chodzić na spacery. Jutro napiszę więcej na temat swojego pobytu w szpitalu w ubiegłym roku. do ~..

Kręgosłup, nerwy i zawał serca

.. ...panike... pomagają napewno zioła , owoce warzywa ( dużo potasu ) ; z ziół to napewno herbatka z hibiskusa , zielona, skrzyp polny i napewno aronia!! w kazdej postaci ... leki uspakajace ziołowe no i nasz Czosnek ( działa cuda ), ruch! oczywiscie i sex : * pozdrawiam pomidorki i jabłka..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 5

.. ...wzmocnic układ nerwowy i zioła Melisana Klosterfrau - polecam by te zioła wyprobowac!, ja biore 2 x dziennie i fajnie pomaga by sie nie ziewało, uspokojaja a nie otumania! jest mi lepiej bo juz tak nie ziewam ( zawiera alkohol wiec dzieci raczej nie moga ), ale coz minimalnie 10 dni..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...krążenie?na przyklad brac zioła wenoforton?a jak tam z cholesterolem? a moze ziolka na uspokojenie brac przez dłuzszy czas? a moze to nerwy - - - zbadac poziomy poszczególnych pierwiastków we krwi.Mg,K,Ca,P. jesli to nerwy,to kup se aspargin,magnez i wit,B6.ziółka uspokajajace,ziółka..

Nerwy, serce - ile można!

.. ...ci najbardziej pasuje.Zioła na nerwy to np.,,Nerwomix * ,krople propolisowe,kóre,które wzmacniaja również organizm przy zapaleniu gardła i krtani,miód z pyłkiem kwiatowym,lub z mleczkiem pszczeli,,a zioła szwedzkie pomagają zarówno na nerwy jak i stawy.Stawy możesz smarować naturalnym..