Złamanie

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...związany z urazem żeber. Złamanie, lub nawet zwykłe obicie żeber jest wyjątkowo bolesne. Ból nasila się w czasie śmiechu i głębokiego oddychania. Ulgę przynosi unieruchomienie uszkodzonych żeber, na przykład poprzez leżenie na obitym boku. Inną bolesną przypadłością są nerwobóle..

Zator

.. ...towarzysza masywnym złamaniom kości szczególnie u osób starszych. Z wiekiem szpik w tych kościach jest zastępowany przez tkankę tłuszczową, w sytuacji urazu komórki tej tkanki mogą przedostać się do naczyń krwionośnych i stanowić materiał zatorowy. Zator komórkami łożyska jest niezwykle..

Osteofity

Osteofity

.. ...skolioza, kręgozmyki, złamania kompresyjne, przepukliny jądra miażdżystego ( popularnie zwane wypadaniem dysku ). Postępowanie w bólach kręgosłupa pochodzenia zwyrodnieniowego uzależnione jest od konkretnego obrazu choroby. Niemal zawsze konieczna jest odpowiednia rehabilitacja i..

Pierwszy w Polsce automat do masażu serca

.. ...może doprowadzić do złamania żeber u ratowanego pacjenta, to jednak statystyki pokazują, że procent takich przypadków jest podobny do resuscytacji krążeniowych wykonywanej przez ludzi. Aparatu nie można jednak stosować u dzieci. Szpital im. Kopernika w Łodzi jest pierwszą placówką..

Skuteczne leczenie nadciśnienia możliwe też po 80-tce

.. ...częstszymi upadkami i złamaniami kości udowej, a z tym wiąże się większe ryzyko zgonu - tłumaczył prof. Krzysztof Narkiewicz z Akademii Medycznej w Gdańsku. Według prof. Narkiewicza, dopiero wyniki międzynarodowych badań o skrótowej nazwie HYVET, o których poinformowano 31 marca na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...zdartego kolana, czy złamanej na placu zabaw ręki. Z tym, że większości dzieci tego typu doświadczenia nie zniechęcają do dalszych * niebezpiecznych zabaw * . Dopiero z czasem uczą się ostrożności. Twojemu synkowi, ktoś lub coś zburzyło ten spokój. Być może ktoś naopowiadał mu dziwnych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 178

.. ...potrzaskaną głowę i złamane nogi.Dziś o 17 - tej będzie msza za jej zdrowie więc idę się pomodlić.Jest to dla mnie ogromne przeżycie.Większość ludzi na forum wie o mojej tragedii dwa lata temu. .Chodzi tu o śmierć mojej 28 letniej siostry i wypadek samochodowy rok temu w którym zginęła..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 231

.. ...wcześniej miałam tą nogę złamaną w tym samym miejscu to gips był konieczny W marcu młodszy syn Mario.Ten to dopiero się urządził.Zlamanie z roztrzypaniem kości - gip półtora miesiąca. We wrześniu starszy syn ALAN wysiadał z miejskiego i tak upadł,że noga na trzy tygodnie poszła w gips. O..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 496

.. ...tak śmieje? Szczęka złamana, cztery żebra też, oko wybite? Góral na to: - Ja to nic, ale Jontek ma dzisiaj noc poślubną, a ja mam jego jaja w kieszeni! hej mamy 500 strone,szampana prosze podac dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak, szampan, konfeti i fajerwerki.. ; ) toast!!!!!!!!oby..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...zwiększenia podatności na złamania ( 16, 49 ). Poziom nieukarboksylowanej osteokalcyny odzwierciedla koncentrację witaminy K ( 36 ). Jednocześnie stężenie w surowicy krwi nieukarboksylowanego białka wzrasta wraz z wiekiem i jest wyraźnie skorelowane z ryzykiem złamań kości ( 50 ). Z tego..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 4

.. ...normalna sprawa ( tak jak złamanie kości ) trzeba to przetrzymać i już . Rehabilitacja to indywidualna sprawa wszystko zależy od podejścia przede wszystkim nie należy się poddawać. Trzymać się z dala od ludzi przeziębionych, kaszlających itp aby nie załapać zapalenia wsierdzia. Starać..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...nieźle poobijana, miałam złamaną nogę i rękę w nadgarstku. Fizycznie nie ucierpiałam bardzo mocno ... te obrażenia nie były skomplikowane i szybko zaczęłam wracać do pełni zdrowia fizycznego. Jednak pojawiły się inne objawy: bardzo dokuczliwym był objawy silne bóle brzucha, biegunka,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 204

.. ...miałem kilka lat temu złamany nos i do dzis niemam go nastawionego i niemoge oddychac jedną przegrodą zupełnie jest zatkana dopiero teraz czekam na operacje która ma byc zrobiona za rok bo takie mamy kolejki w naszym kraju paranoja no a wiec podejrzewam ze mój nos moze miec cos z tym..

Puls ponad 150

.. ...żeber i jest po operacji złamanej( roztrzaskanej nogi ).Czy to świadczy o tym,że się przebudza i zaczyna odczuwać straszny ból?Lekarze niewiele mówia na ten temat. Nie potrafie odpowiedziec na Twoje pytanie ale jest mi strasznie przykro :( zycze szybkiego powrotu do zdrowia Twojemu tacie..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...tym w wakacje miałam złamaną nogę , od tamtej pory często mi dokucza, muszę chodzić na rehabilitacje żeby jakoś sobie pomóc . Od wczoraj bez powodu rozbolała mnie - musze znów wziąć serię zabiegów ,żeby na jakiś czas mieć spokój! POZDRAWIAM ! Możecie mnie przyjąC do * klubu * ?ja też mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 192

.. ...piątek rano, chodzi mi o złamanie strachu przed tymi skurczami, dodam że mam nerwicę wegetatywną, a Wiesz w połączeniu ze skurczami dodatkowymi to jeszcze bardziej mnie nakręca kiedy one występują, a kardiolog raz mi powiedział że cały czas na rytmonormie to jechać nie mogę mam jeszcze..

Dopadła mnie nerwica

.. ...mnie szczury , kiedy złamano mnie kilka razy , kiedy stracilem wszystko w co wierzyłem ,kiedy nie było kogo poprosić o pomoc wtedy mnie dusiło, twarz zrobiła mi sie czerwona ,az mnie parzyło , pociłem sie , bóle w brzuchu ,bezsenność itp.Z czasem powoli przeszło ale ograniczyłem alkochol..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...skazany na samego siebie.A złamanie zasad, chociażby tylko przez kilka dni gozi wieloma komplakacjami zdrowotnymi. Dobrze jest, jeżeli zbierze się kilku optymalnych i utworzą własną w miarę aktywną grupę dyskusyjną, lub skontaktować się z Zarządem W jaworznie, tam można uzyskać wiele..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 25

.. ...że opcje są dwie. Ta złamana ręka, to Twoja psychika i okaleczona dusza. Natomiast gips, to leki i psychoterapia u lekarza czy terapeuty. Wybór należy do Ciebie. ja biore propanolol i nic mi nie pomaga wiec załuje ze wogóle go łykam Proplanolol pomagał mi na przyspieszone tętno,lekko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...Pozdrawiam wszystkich o * złamanych * sercach! Witam Pani Elżbieto!Przeczytałam Pani wiadomość z wielkim przejęciem i chcę wyrazić moje wyrazy współczucia.Ja dokładnie wiem co Pani czuje. Problemy z sercem zaczęły się u mnie jakieś 4 lata temu.Byłam wtedy na 3 roku studiów i stresowałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...chol...y robić. Mam złamaną nogę, za sobą fatalną noc, a w perspektywie * upojny * wieczór! Zryczałam się jak głupia co pogorszyło tylko ból głowy! Wojtek dzięki za zrozumienie, to mnie podniosło na duchu. Też uważam, że nerwica lubi podstępnie atakować i zmieniać oblicze. Niektórzy z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...miałam wstrząs mózgu, złamanie itd. ) i jestem mega osłabiona to jeszcze to wszystko doprowadza mnie do rozpaczy. mam wrażenie że zemdleję czasem albo że serce przestaje mi bić i muszę dłużej czekać na wdech. mam kurcze łydek i nieraz poczucie ciepłoty kończyn. nie biorę żadnych leków..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 36

.. ...nikt nie postawił by złamanego grosza żyją długie lata , a pacjenci z którymi nie powinno być kłopotów np : udar obustronny :( . Ile ja takich historii widziałem i słyszałem ... Po prostu musicie pogodzić się z myślą , że to po trosze rosyjska ruletka . Operacje kardiochirurgiczne mogą..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 38

.. ...odczuwny jak po każdym złamaniu kości.Pozdrawiam! lejdi ,tak jakbym czytał siebie z przed 30 m - cy gdy moja żona była po operacji ja znalazłem tu wielu dobrych ludzi, którzy przeprowadzili mnie przez ten okres najwięcej mam do zawdzięczenia Izabeli, już jest dobrze z dnia na dzień..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...palca prawej dłoni i złamania 4 palca w tej samej dłoni 1.04.2008 mam mieć rekonstrukcje dłoni Jeszcze raz proszę o szybką odpowiedź te 32 dni, o ktorych piszesz rowniez sa wliczane w okres 180 dni jestem po operacji kregoslupa w zeszlym roku,mam 28 lat,ale nie mam przepracowanych 4 lat..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...tak jak nie miałem nic złamane, to z kolei stwierdzono u mnie po tej wizycie która była piątą z rzędu... żółtaczkę :O w życiu nie usłyszałem większego absurdu od lekarza. Postanowiłem pójść na badania i dowiedzieć się ile w tym prawdy, po otrzymaniu wyników i przekazaniu ich doktorowi..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 22

.. ...wg mnie to nie jest złamanie ręki i wg prof.F.Walczaka - jesteśmy z trudem na Księżycu w kosmosie zaburzeń rytmu serca - tak to zabrzmiało mniej więcej Powiem tak, gdybym mógł wybierać, to zadałbym pytania, po tzw wywiadzie ze mną czyli pacjentem..Jak Pan ocenia szanse, czy miał Pan..

Działanie uboczne clexane - Str. 2

.. ...czuję się dobrze. Po samym wstrzyknięciu piecze/szczypie przez ok 1 - 4 min, no i sam zastrzyk trochę boli, ale to raczej wynika z braku doświadczenia w ich robieniu. Poza tym nie mam innych dolegliwości...

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 13

.. ...luz, ale to z powodu złamania ręki. Byłam w Instytucie i pytałam o loty samolotem. Doktor powiedział że ogólnie to nie lubią lotow u osób z tą chorobą( mało tlenu ) ale każdy przypadek trzeba rozpatrzyc z osobna. Jesli chodzi o leki przecwzakrzepowe to bierze je każdy chory który nie ma..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...wskazowki.. Może masz złamane żebro?? Miałaś robiony rtg?? Masz spuchniętą tą okolicę ciała?? Nie mam spuchniętej tej okolicy ciała. Nie miałam robionego rtg, ponieważ lekarze nie chcą mi dać na to skierowania, twierdząc, że to na pewno nie to. Ale co, też nie wiedzą :( kiedys tez takie..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...jest.czy to moze być złamane zebro?odpiszczcie...prosze:( A dlaczego koniecznie musi to być żebro. Żebra rzekome połączone są z mostkiem za pomocą tkanki chrzęstnej. Tkanka ta jest bardziej elastyczna od tkanki kostnej, dlatego może się wydawać, że żebro * przeskakuje * jak to ująłeś..

Do rozsądnych! wątki histeryków na forum

.. ...forum neurologia pisał o złamanej nodze. no cóż forum się rozrosło w różne strony i schorzenia, ale musimy także wziąść pod uwagę to, że ludzie z nerwicą mają także tachykardie i inne schorzenia. Poza tym wiem jak bardzo człowiek może być zdesperowany w poszukiwaniu przyczyny swego złego..

Superkomensacja w sporcie

.. ...kontuzje ( awulsyjne złamanie nasady kości skokowej ) - poznaje własne możliwości - na treningu biegam w biegu ciągłym odległości od 6 do 10km, najczęściej metodą jednostajnie zmienną. Nie znam swojego ciała na tyle by określić, czy zwiększenie intensywności biegu nie wpłynie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...organizmu dwa..., ze złamanym sercem, nerwicą, bólami w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 11

.. ...Czarna, postaram się - złamany paznokieć to nie przelewki. A z tym ciachem to przez wrodzoną skromność, rzecz jasna ; ). Czarna jakos sobie radze z tym zakichanym odstawianiem.Mowiac szczeze mam humor taki sobie ale nie moge Was zostawic,bo takie rzeczy sie tu dzieja ze szok.Ale po malu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 230

.. ...mądrościami nie wartymi złamanej sestercji/tudzież grosza i śmiesz twierdzić, że Iwona kłamie? Sam/a kłamiesz nie ujawniając swojego nicka i śmiesz innych oceniać? A co do postu Małgosi - w stu procentach się z nim zgadzam. Gówno kogokolwiek powinno obchodzić na co ktokolwiek z nas..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 433

.. ...zwykłym katarkiem albo złamanym paznokciem - - niestety to jest śmieszne ale prawdziwe. Marku60 - pozostaje Ci solidnie przestrzegać zaleceń lekarskich i jakoś z tym wszystkim żyć.Wiem ,że to nie jest łatwe szczególnie w Twoim przypadku ale coż innego można zrobić. Trzymaj się chłopie i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 522

.. ...temu w lutym miałam ją złamaną i na ponad pięć tygodni wsadzoną w gips.No cóż gdyby kózka nie skakała.......... Od dzisiaj zajmuję się nowym projektem ,który jest dla mnie dość sporym wyzwaniem.Dom klientów jest wielki ,ponad 150 metrów większy od mojego ,bardzo nowoczesny i..

Niedomykalność zastawki aortalnej i zwężenie mitralnej

.. ...To tak samo jak mamy złamanie ręki czy nogi - ból też się pojawia. Owszem nie mogę porównywać mostka do złamanej ręki. Ale jeśli lekarz pozwoli ( ja tak miałam ) to można brać leki przeciwbolowe. Ja jestem uczulona na ibuprofen - podawano mi inne leki przeciwbolowe. Ponieważ ja miałam 2..

Nerwica w ciąży - Str. 226

.. ...Tomografia wykazała tylko złamanie czy pęknięcie już nie wiem dokładnie kości szczęki, jakichś kości w skroni, oczodołu no i ma zszytą powieke, skroń, poza tym jest strasznie potłuczony. Wygląda na to , że spadł ze schodów z dużej wysokości na prawy bok. Miał dużo szczęścia w..

Nerwica w ciąży - Str. 227

.. ...jeszcze rtg bo podejrzewał złamanie żeber - tak bardzo go boli. Obejrzał go jeszcze jakiś hirurg, zrobili mu to rtg, pobrali krew, powtórzyli ekg i obejrzeli oko. Wszystkie badania są dobre, boli go bo jest potwornie potłuczony no i ma złamane wszystkie kości po prawej stronie od skroni,..

ZŻG - zakrzepica żył głębokich

.. ...dopuścić do urazu nogi, złamania, by nie doszło do następnego zakrzepu! Trzeba też nosić podkolanówę uciskową. Mąż brał do stycznia 2009r. clexane najpierw 0,6 potem 0,4. Nic się nie działo. Teraz bierze Vessel Due F i niebawem ma te kapsułki odstawić. Pozdrawiam Akurat dieta jest bardzo..

Skrzywienie kregosłupa a otyłość

.. ...zwyrodnienia kręgosłupa ( a od złamania palca, czy zwyrodnienia stawów też? ) można utyć. Tycie ( nie mówimy o obrzękach ) zawsze jest spowodowane dostarczaniem w pożywieniu zbyt dużej ilości energii w pokarmie, nawet gdy jednocześnie występują zaburzenia hormonalne ( u kobiet aż nazbyt..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...sprzed 5 lat gdy miałem złamaną kość w nodze ) no i nie dziwie się że nic nie wykrył tym sprzętem... Powiedział że ten guz to może być tłuszczak albo powiększony węzeł chłonny. Zapytałem się czy mógłbym dostać skierowanie na badania specjalistyczne czyli TK albo Rezonans Magnetyczny ale..

Opuchnięty palec

.. ...wyglada to jakbym miał złamanego i żle zrosnietego palca. Palec sam z siebie nie boli, boli tylko wtedy gdy go uciskam, jest to jednak mały ból lecz uciazliwy np. gdy sie z kimś witam, a ten uścisnie mi dłoń. Postaram sie zapodać jakieś fotki na dniach. lekarz podejzewa RZS ( reumatyczne..

Ból w klatce piersiowej (w mostku) 2 mc po By-pasach oraz kłopty ze snem

.. ...to tak jak po każdym złamaniu może być zawsze.Miałam też komplikacje z arytmią,aż do dziś jestem na cordarone i mam spokój.Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. miałem operacje 2 marca . po 7 dniach wyekspediowano mnie do domu. trochę się czuje z tego powodu niedopieszczony. co do bólu to..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...przeżyłam skomplikowane złamanie ręki przez syna.Tak sobie mysle jak różnie ludzie reagują...On też złamał rękę na w.f gdy przyjechaliśmy przy dziecku byla nauczycielka i dyrektorka szkoły,wcześniej wezwały karetkę...Pózniej na komórkę kilka razy dzwoniła dyrektorka żeby wiedzieć co się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 60

.. ...z synem do kontroli złamanej ręki i...czekałam 5 godzin...Niesamowicie długi korytarz pełen ludzi,pojawiło się napięcie i musiałam włożyć sporo wysiłku żeby sie opanować.Po drodze zakupy,potem obiad ,sprzątanie ,wyjazd po drzewka/kupiliśmy kolejne 3 małe jodły żeby ilość drzew przed..

Wypadek taty, upadek z rusztowania

.. ...ktorych wynikło,ze ma złamanie kości pokrywy ok.skroniowo - ciemieniowej prawej.złamanie łuski kości dskroniowej lewej,krwiak śródmózgowy styczny do kości ciemieniowej prawej w tym do 13mm,drobne krwiaki podpajęczne pogranicza skroniowo - ciemieniowego prawego oraz drobne podbiegające..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 158

.. ...choroby.Były kolejne nawroty , złamania , chwile nadziei....i wszystko od nowa itd. itd.Poprostu po tylu latach nauczyłam się w stopniu średnim jakoś sobie radzić.Obecnie faktycznie biorę mniejsze dawki leku,bo mam wrażenie ,że jestem nim nasączona jak gąbka i przy większych dawkach nie..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...najważniejsze! Miałem dwukrotne złamanie kości piszczeli, potem wypadek samochodowy ( dziekuje Panu Bogu że go przeżyłem ), teraz to paskudztwo, także wiem co mówie - pomimo młodego wieku. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki. tak masz racje jaksie ma zdrowie to sie tego nie docenia!Ja..

Silny ból kolana

.. ...napuchnięte. Nie miałam nigdy złamanej lub skręconej nogi, nigdy nie uderzyłam sie mocno w kolano ani nie miałam żadnych problemów z nim dlatego dolegliwosci ktore mam trochę mnie dziwią. Zamierzam wybrac się do lekarza i na przeswietlenie jednak przed tym chciałabym się dowiedziec czy..

Podejrzenie martwicy kolana

.. ...Noga nigdy nie była złamana ani skręcona. Morfologie zrobiłam, wyniki dobre oprócz granulocytów których mam 1,8 ( norma od 2,0 do 8,0 ). Na prześwietlenie idę w przyszłym tygodniu, a kolano wygląda coraz gorzej. Jest napuchnięte i zaczyna siniec. Dodatkowo zaczęła bolec mnie łydka i..

Problem z opuchniętą nogą po urazie.

.. ...pewno dowiem się co mi jest.. ( złamanie jakieś? wątpię może torebka stawowa pękła ?! a może mam coś zerwane !? ) jak myślicie co mi jest !? miał ktoś podobny uraz nogi !? bardzo proszę o odpowiedzi...

Nerwica serca

.. ...mam słaby po wypadku ( złamanie kompresyjne dwóch kręgów piersiowych ) a nerwica nie wychodzi w badaniach ani ekg, to,po ekg moja lekarka, która widziała nieprawidłowości w zapisie, wysłała mnie na izbę przyjęć do szpitala. Tam oprócz nerwicy wymyślono mi jeszcze przepuklinę przełyku. Na..

D-dimery

.. ...miesięcy po operacjach, złamaniach i dużych skaleczeniach. Witaj Dziękuję że napisałaś na temat d - dimerów, ja miała 3 krotnie badane d - dimery 2 razy były na takim samym poziomie natomiast trzecie badanie zrobiłam po pół roku od operacji poziom zmniejszył sie o 400 to nie wiele. OB..

Nastoletnia nerwica - Str. 12

.. ...mam, miałam już raz tak złamane serce, że chciałabym o tym zapomnieć, ale mimo tego, że widzę go ( dupka! ) w szkole, to często mi się śni. Brak czasem tego kogoś, ale co zrobić... Hej, wiecie co... ale się cieszę, że Was mam. Nie przypuszczałabym nawet, że tyle osób ma te same problemy..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...przygniecenie stalą złamanej nogi NIŻ MYŚL * CI WSZYSCY LUDZIE BEDĄ NA MNIE PATRZEĆ i muszę z nimi rozmawiać * ) MAMY KOMFORT . CZYM WIEKSZY KOMFORT tym większa praca nieużywanego, powiedzmy, w tej chwili mózgu wrażliwego, myślącego człowieka nad tym, co by mu tu jeszcze podłożyć; PO..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...takich chorob dla nich złamanie nogi jest gorsze niz nerwica ale trudno w takim świecie zyjemy i trzeba sie do tego przyzwyczaic pamietaj ze sa ludzie ktorzy Cie zrozumieją np. tacy jak ja i wystarczy popatrzec na fora ile osob to dotyka. Ja tak samo jak Ty jestem ciągle osłabiona..

Pęknięcie kości promieniowej ręki

.. ...szyną. miałam takie samo złamanie.Szynę nosiłam 5 tygodni.Zdejmowałam do kąpieli. Ja miałam upadek na lodzie 1.02 i mam pęknięcie kości nadgarstka. Mam nadzieję, że zdejmą mi gips po 4tygodniach, ale nie jest to zbyt przyjemne - życie z jedną ręką: - ( W środę 10.02 idę na kontrolę. Mam..

Udar mozgu

.. ...nie przychodź. Jestem złamana bo wychowała mnie i zawsze przy niej byłam a ona zmieniła się do mnie o 100 %. Czy tak się zachowują ludzie po udarze ?? Skutki udary sa naprawdę rożne,moze to byc paraliż,czasowy zanik mowy lub np utrata pamięci. Wiem,że ta sytuacja jest dla Ciebie bardzo..

Neuralgia międzyżebrowa czy coś więcej

.. ...mam nogę w gipsie ( złamanie ) i jestem osobą palącą. Łoł, ja też to mam ale krwią nigdy nie plułam. Trochę to niepokojące, może zrób badania na płuca i idź do pulmonologa? Ibuprom bym odstawiła, bo na neuralgię nie pomaga a mocno szkodzi na żołądek. Pozdrawiam, Aga No właśnie nie do..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 3

.. ...przygniecenie stalą złamanej nogi NIŻ MYŚL * CI WSZYSCY LUDZIE BEDĄ NA MNIE PATRZEĆ i muszę z nimi rozmawiać * ) MAMY KOMFORT . CZYM WIEKSZY KOMFORT tym większa praca nieużywanego, powiedzmy, w tej chwili mózgu wrażliwego, myślącego człowieka nad tym, co by mu tu jeszcze podłożyć; PO..

Zatrzymanie akcji serca

.. ...reanimacji doszło u niego do złamania mostku. Jestem ciekawa jakie są jego rokowania. Czy odzyska przytomność po odstawieniu usypiaczy? Trochę dziwne jest to, że czasami otwiera oczy mimo tego że jest na usypiaczach. 5 lat temu przeszedł rozległy zawał i trafi do szpitala dopiero po..

Pomuszcie!

.. ...czy oka podbitego,nosa złamanego itp. Czy ja jestem potforem ?!Proszę odpiszcie mi : - ( ( ( ( Witam! pomuszcie bo nie wiem co zrobić ,mój narzeczony gdy jest wypity wybucha Agresja do mnie! Choć ja staram się zmienić i myślę że mi wychodzi to znów on tak postępuje. Boję się go gdy jest..