Złe samopoczucie osłabienie

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...brzucha, nudności, wymioty, złe samopoczucie. Zamiast bólu można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. ...jakie masz objawy tego złego samopoczucia? Osłabienie? Duszności? Czy coś innego? Witam, no właśnie najgorsze są lęki przed nastepnym atakiem...uczucie osłabienia i obawa przed nagłym omdleniem( przyznam,że nie zdrzyło mi sie nigdy omdlec ) to raczej pogranicze utraty swiadomości...lęk i..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...już mojego ciągłego złego samopoczucia. Czytając Was też próbuje walczyć z tym * czymś * co mnie dopadło, bo przecież nie mogę zmarnować swojego małżeństwa i rodziny. U mnie objawy pojawiły sie 21 marca 2006 roku - pamietam bo to początek wiosny. Zaczęło sie od okropnego nagłego zawrotu..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...nudności, osłabienie, złe samopoczucie. Nie wiem co robić. Za jakiś miesiąc powtórzę sobie rezonans bo znowu myślę że może to jakiś guz no bo tak silne zawroty głowy od nerwicy?? Czy to możliwe?? Pomocy, czy ktoś wie jak temu zaradzić?? Zapomniałam dodać że od jakichś dwóch tygodni nie..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...Towarzyszyło im często b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym radziłam..

Koarktacja aorty - czy to możliwe?

.. ...do lekarza z powodu złego samopoczucia ( nagłe chudnięcie, osłabienie itp. ) szczegółowe badania moczu i krwi niczego nie wykazały. Lekarz zmierzył mi cisnienie i okazałosie zbyt wysokie. Kazał mi mierzyc przez tydzien kilka zay dziennie elektronicznym aparatem. Ciśnienie za kazdym razem..

Osłabienie i inne objawy

.. ...łamanie w kościach, złe samopoczucie, tzw wata w głowie, ból karku, bóle mięśni, wrażenie bycia pijanym - są efektami działania endotoksyny wydzielanej przez KAŻDĄ bakterię gram - ujemną. Podobnie objaw zwany * herksem * występuje po podaniu antybiotyku człowiekowi z infekcją dowolną..

Zapaść po marihuanie

.. ...mi się coś takiego: - złe samopoczucie - dziwne bicie serca - osłabienie Ogólnie chicałem wracać do domu, za którymś razem jak powiedziałem to chłopakom i dodałem, że jakoś dziwnie mi na sercu to kumpel położył dłoń na moim sercu i się przeraził. Zarządził, że wracamy do domu, sam jakoś..

Zaciskanie w gardle

.. ...mi lub powodowały złe samopoczucie, osłabienie apetytu it.p. Mimo dolegliwości lek pozwala mi normalnie funkcjonować w pracy i w codziennym życiu. Ciekawa jestem jak wy kobietki radzicie sobie dalej...?..