Złe samopoczucie po alkoholu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 161

.. ...tryb życia ale ciągłe złe samopoczucie sprawiało że musiałem przestać imprezować. Wydaje mi się że radzę sobie z chorobą choć czasami jest naprawdę ciężko gdy mam duszności i wydaje mi się ze zaraz przestane mi serce pracować. Mam tylko pytanie do innych czy po spożyciu alkoholu na drugi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1001

.. ...lekami dawać efekt bardzo złego samopoczucia.Generalnie przy braniu psychotropów nie powinno się spożywać alkoholu,a przynajmniej nie w dużej ilości ( oczywiście 1 - 2 piwa nic strasznego wam nie uczynią ).Druga i najważniejsza sprawa to taka,że alkohol ma depresjogenny wpływ na układ..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...poł roku mam napady * złego samopoczucia * z wyzej wymienionymi objawami. Z tym ze teraz najczesciej pojawiaja sie po * przepiciu alkoholowym * czy tez zjedzeniu np. obiadu ( co mnie zdziwiło bo kilka lat temu nie miałem tego ). Potrafiłem zwalniac sie w trakcie pracy i jechac do lekarza..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...towarzyszy temu ogólne złe samopoczucie,ale są też dni kiedy zapominam o tej przypadłosci i mogłabym przenosić góry.Napewno w sytuacjach stresowych , podczas infekcji i przed miesiączką sa wzmożone.Unikam alkoholu ,gdyz po nim czułam sie fatalnie.Od roku nie palę, a jeżeli chodzi o kawę..

Dwupłatkowa zastawka aortalna a alkohol

.. ...słabsze widzenie, ogólnie złe samopoczucie, częste bóle w klatce - tu także z powodu neuralgii, drętwienie ręki ... ale jeszcze mam dobrą wydolność fizyczną i ciśnienie ( ciśnienie mam dobre jak astronauta - 135/80 ). W tym roku chodziłem po górach. Wlazłem na Śnieżkę,a potem z papcia do..

Tętno u dorosłego mężczyzny

.. ...ciśnieniem: ból głowy, złe samopoczucie itd. czyli już 2 miesiące. Nie wypiłem ani kropelki alkoholu;/. Generalnie alkohol podnosi ciśnienie a my leczymy chorobę zwaną nadciśnieniem wiec oczywiste jest że alkohol jest nie wskazany. Nie mam zielonego pojęcia o częstoskurczach serca wiec..

Mogę być nieobliczalna

.. ...nerwica, mysli o śmierci, złe samopoczucie i bole serca.. :( Przeciez tak się nie da żyć :( Witaj Schiza77! Znam ten ból, jestem dzieckiem alkoholików. Moi rodzice oboje byli uzależnieni, najpierw ojciec, przez którego moja matka wciągnęła się w nałóg, potem ojczym. Oni nie pili alkoholu..

Dziwny stan serca

.. ...odczuwam te zmiany. To złe samopoczucie i pobolewania w klatce piersiowej mam po betablokerach. Natomiast ty albo będziesz zmieniał leki aż trafisz na swój albo w sposób naturalny utrzymasz optymalne ciśnienie. Pozdrawiam. A nie bieżesz pod uwage że twój organizm po prostu domaga sie..