Złe samopoczucie rano

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 873

.. ...huśtawkę nastrojów, złe samopoczucie itd. Leczą się w różny sposób z mizernym skutkiem. Ja teraz mocno stąpam po ziemi i wszystko widzę w jaśniejszych barwach. Fluoxetin biorę rano ,jedną kapsułkę ( nie tabletkę bo jest ogromna różnica, nie wiem dlaczego ale jest ). Madziowa , trudno mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...100% pewności, że moje złe samopoczucie się wyjaśni - wada serca lub poważne zmiany. Rano na ekg i do kardiologa z wynikami. Okazuje się, że wszystko w normie. Poprawa, ale po południu znów źle - przy wdechu czuję uczucie kłucia w jednym i tym samym miejscu w głowie; jak przestaję..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...i nie pozwala nam na złe reakcje organizmu. Co myślicie? Chciałam Wam powiedzieć, że w tej chwili będąc w domu nawet sie nie stresuje badaniem tak strasznie ciesze sie, ze nie ide do pracy. A może to wpływ lepszego samopoczucia nie wiem. Generalnie zauważyłam, że gorzej sie czuje rano a..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 249

.. ...jest przyczyną mojego złego samopoczucia, jestem nieszczęsliwa moge to określić jednym słowem. NIe marudzę bo bywało gorzej i może potrzebował moj organizm pokazac mi ze jeszcze moze byc bardziej źle. Ja mam nie tylko zaburzenia nerwicowe ale i depresję przewlekłą. Dzisiaj rano miałam..

Bradykardia a betablokery i nerwica

.. ...przy tej tachykardii złe samopoczucie to w ogóle by mi nie mówił. Teraz biorę od pięciu miesiecy beta bloker w dawce 1/4 rano i 1/2 wieczór i widzę że często mam tętno pomiędzy 50 - 60, a czasami spada mi nawet do 44... Oczywiście bywają dni ze mam normalnie pomiedzy 60 - 75 Pytałam..

Czy wady zastawek serca się dziedziczy?

.. ...czasu skarży się na złe samopoczucie( szczególnie rano ),ma duszności,jest ogólnie osłabiony.Jego dziadek zmarł w wieku 30 lat z powodu wady zastawki serca.Mąż zrobił badania Echo I EKG serca i wyszlło, ze w zastawce trójdzielnej występuje fala zwrotna I stopnia a w pozostałych trzech..

Powrót nerwicy lekowej czy coś innego?

.. ...sobie.Po odstawieniu złe samopoczucie zaczeło sie jeszcze bardziej pogłebiac.Wybrałem sie znowu do psychiatry,który przepisał mi dalej luksete.Gdy ja zaczałem pic samopoczucie jescze bardziej sie pogorszyło,ten lek strasznie mnie otumaniał( czego wczesniej nie było ),a nerwica jeszcze..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 124

.. ...taka jaka jest sprzyja złemu samopoczuciu ja tez rano zawsze gorzej się czuje a wieczorem tryskam energią.Maja dobrze ,ze juz dzieciaczki zdrowe i TY bo to najwazniejsze i tak Cię podziwam za Twoją odwagę podjęcia studiów bo wiem ze masz problem z przemieszczaniem sie i to tyle..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 25

.. ...żadnych leków pomimo złego samopoczucia tylko powtarzam sobie w myślach ,,przecież serce masz zdrowe i nic ci się nie stanie,,. Żeby to serce było zdrowe to codziennie spacerujemy, rano piję miód gryczany,do każdego posiłku staram się jeść surówki, które skrapiam olejem rzepakowym,..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 4

.. ...zawroty głowy, mdłości, złe samopoczucie to jest chore. Wstaje rano kręci sie w głowie, w pracy oststnio prawie sie przewrociłem...tragedia. Biore tabletki ale narazie nie pomagają. Ta choroba to koszmar! Witam Was Wszystkich. Mam na imie Daniel i jestem tu pierwszy raz. Przeczytalem..