Zmęczenie ból klatki piersiowej

Ketoza

.. ...Typowe jest uczucie zmęczenia, senności, zaburzenia świadomości aż do wystąpienia śpiączki. Często pojawiają się bóle w klatce piersiowej i ostre bóle brzucha. Serce chorego bije szybko ( tachykardia ), chory jest odwodniony, z ust wydobywa się zapach acetonu. Kwasica ketonowa jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 978

.. ...uczucie pustki w głowie, zmęczenie, ciągle dopadały mnie jakieś czarne myśli. W ogóle wszystko było na nie, ale dzięki mężowi zmieniłam trochę nastawienie do życia. Postanowiłam iść do lekarza ogólnego, który stwierdził u mnie nerwicę,ale że skarżyłam się na ból w klatce piersiowej i..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...zawroty głowy, pieczenie, zmęczenie, itp. Lekasz postawił diagnozę po tym jak zrobił kilka badań, fizlologiczne, EEG, itp. Poza tym ja grałem wyczynowo w piłkę, na jednym z meczów straciłem przytomność ( 7 - 8 minut ). Dopiero wtedy poszedłem do szpitala. Kiedyś w młodości odczuwałem..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...pamiętam ) takie objawy: - zmęczenie + - złe napięcie mięśniowe kończyn + - zniesienie odruchu brzusznego + - odruch babińskiego - wygórowane odruchy ścięgniste + - FASCYKULACJE !!!! - twarzy i całego ciła stąd bywa diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle..

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...czasie oprócz ogólnego zmęczenia i złego samopoczucia doszły bóle w klatce piersiowej ( takie jakby uczucie ucisku, kłucie, wrażenie jakbym był wewnatrz posiniaczony, czasem takie jakby mrowienie w okolicach serca ). Nie sa to jakieś silne bóle ale zauważalne. Raczej nie są zwiazane z..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...powoduja,ze łapie nas zmęczenie,sennosć,rozdrażnienie,stany depresyjne,gorzej reagujemy na stres no i nasza nerwica ma pole do popisu...ale spoko najważniejesze sie tym nie przejmować,nie panikować - powolutku robić swoje i bedzie dobrze!a tak wogóle jesli można spytać - ile masz..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...Przemku Na moje oko to zmęczenie i stres.Moze powinnieneś troche odpocząć.Ale oczywiście powinienes sie wybrać do lekarza i zrobic sobie podstawowe badania,tak dla uspokojenia.Pozdrawiam Przemku nie jestm pewna ale wydaje mi się że to brak pierwiastków takich jak,potas,magnez wapń..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...psychologa ... stres, zmęczenie, ... , dodam że od dawna mam mieszane uczucia i często wolę przebywać z dala od przyjaciół, totalnie na niczym mi nie zależy, a jak dochodzi do spotkania to udaję że jest super ... Lepiej śpieszcie się do lekarza póki chcecie mieć problem z głowy, w moim..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...rękach, nogach i ogólne zmęczenie!! Brak oddechu nieraz sprawia że jest mi niedobrze, strasznie ciężko złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi przykro bo nie mogę cieszyć się z tak cudownego stanu w..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...oddychaniu, pojawia się też zmęczenie, złe samopoczucie i bardzo stałem się nerwowy. Proszę o opinię jakiegoś specjalisty co się zna, ponieważ zależy mi na tym abym nie był chory... Jeśli już nie jestem... Można powiedzieć ze serducho przestało mnie bolec. Po bolało z 2 lub 3tyg. Kupiłem..

Po zapaleniu mięsnia sercowego - Str. 2

.. ...przeskaczę całą imprezę bez zmęczenia? Witam Przeczytalam wszystkie posty i czuje sie lepiej bo dokladnie znalazlam tu odpowiedz ;Co mi jest? Z nerwicą meczę sie od 10 lat najpierw dusznosci bóle w klatce piersiowej próby złapania oddechu Diagnoza - niedotlenienie serca nerwica Koniec z..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...ataku * pojawiało się zmęczenie, bezsilność, roztrzęsienie itd. Poza częstoskurczem miałem takie objawy jak: płytki oddech, bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności, bóle głowy, zawroty głowy, szumy w uszach itd. W państwowej służbie zdrowia założono mi aparat Holtera, który także nic..

Tężyczka, co robić?

.. ...jakiś robak siedział. Zmęczenie, czasem zdrętwienie pleców. I ból w klatce piersiowej. Dziś właśnie wstałam z dość mocnym bólem na wysokości mostka, który rozchodził się trochę na boki. Nie jestem w stanie się teraz ruszać, głównie rękoma, schylać się, wykręcać, głęboko oddychać, bo boli..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...rana, czuje ogromne zmęczenie i senność, raz co raz pojawia się ten ból a może raczej kłucie. Niedawno też pojawiały się silne bóle w okolicy klatki piersiowej przypominające nerwobóle. Nie wiem jednak czy to to..martwi mnie to gdyż miałam momenty kiedy mój stan nerwowy był tragiczny i..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...dodatkowo towarzyszy uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno typowe dla nerwobólów ). W ciągu dnia potrafię przespać ok 1.5h co nigdy wcześniej nie miało racji bytu :/ Czy to nie są objawy jakiejś nerwicy? Mam iść z tym ponownie do lekarza? jeśli tak to..

Ból pod mostkiem i wrażenie uciskania klatki piersiowej

.. ...ktoś miał jakis pomysł chętnie posłucham : ) Pozdrawiam Michał aha, dodam jeszcze, że towarzyszy temu szybkie zmęczenie - jeśli pójde na spacer to wracam z niego wykończony i najchętniej kłade się spać....

Kłujące bóle w klatce piersiowej

.. ...pojawiają się bóle głowy, zmęczenie, przybicie i brak chęci do czegokolwiek... Dziwne jest na przykład to, iż jak trenowałem sport przez jakiś czas ( tj. 4 miesiące ) bóle prawie wogóle się nie pojawiały. Nie piszę, że to serce, bo najczęściej przyczyną takich bóli nie jest serce, także..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...grypowe, czyli ciągłe zmęczenie, na które nie ma wpływu sen, względne wyczerpanie, poczucie braku energii, duszności nawet przy stosunkowo niewielkim wysiłku, ataki suchego i ostrego kaszlu, gorączka, bóle o różnym natężeniu, suchość oczu, zamazane widzenie, skrócenie oddechu,..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...bóle w klatce, uczucie zmęczenia, złe samopoczucie. Dwa dni pod rząd ćwiczeń to już konieczność 3 dni odpoczynku. Swoją wydolność fizyczną określiłbym na 10 - 15% tego co miałem dwa, trzy miesiące temu. Jakie badanie może wykazać przebyty zawał, tudzież czego szukać jeszcze jako..

Dziwne kucie serca po lewej stronie trochę poniżej klatki piersiowej

.. ...odczuwam tego kucia przy zmęczeniu tylko normalnie gdy leżę albo siedzę. Nie jest to może straszny ból ale jest. Do tego dochodzi uczucie jakby lekkiego ucisku po lewej stronie klatki piersiowej nie wiem czy nie panikuję ale czy to może byś nerwica a jeśli nie to co? Dodam że mam 19 lat..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...senność, bezsenność, zmęczenie. Inne objawy niepożądane obserowane przy leczeniu buspironem: niespecyficzne bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie, niedociśnienie, napady padaczkowe, mlekotok, zaburzenia cyklu miesiączkowego, czynności tarczycy, zaburzenia w oddawaniu moczu, kurcze..