Zmiany pogody i bóle głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 659

.. ...przez te okropne zimno, zmiane pogody. bóle głowy to klasyka: ) ja jestem na etapie mrowienia a ja uciskania i kłucia ;/ Ja nie mam na szczęście żadnego bólu głowy, tylko ten paraliż zmysłów, to sie dzieje zawsze gdy znajduję sie w miejscu publicznym. Dlatego siedzę w domu i nigdzie nie..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...przyczyny.ja reaguje zle na zmiany pogody,cisnienia. Cześć dziewczyny Ja cierpie na bole napieciowo - migrenowe od klikunastu lat, a mam 34 lata i do tego nerwice.Bardzo dobrze wiem co to bol, ktory dokucza tak czesto.Kiedys brałam pyralgin a teraz jest tyle nowych leków, ale najbardziej..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...mogły by świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd. Pewnie się zdecyduję, bo trzeba szukać przyczyny. Czasami myślę, że chyba trzeba się pogodzić z tym bólem, brać te leki, które..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...zębów, wrażliwość na zmiany pogody, mrowienie w nogach i rękach, drgania powiek, utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...skoki cisnienie i na zmiany pogody - mam problemy z koncentracja i brak sił na cokolwiek... bede wdzieczna za wszelkie rady: ) witam.ja rowniesz jestem bez silna .mam podobne obiawy do twoich,tylko ze ja tak mysle nie mam problemu ze sercem.a po za tym caly opis twoich dolegliwosci jest..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...nawracają przeważnie po zmianach pogody alkoholu po kawie jeszcze trzęsą mi sie ręce Hejka - mam podobne objawy.Przyczyny bywają różne.Brak magnezu,słabe ciśnienie,anemia a ja mam zwyrodnienie karku szyjnego i rehabilitant mówi że przez kręgosłup szyjny mogą być bóle i słabość rąk i..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś słaba.. napiszcie czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie brała, ale myślę,że lepiej będzie jak zwiększę dawki po..