Znajdowanie

Agorafobia (lęk przed otwartymi przestrzeniami)

.. ...Chory odczuwa lęk przed znajdowaniem się na otwartej przestrzeni, jeśli w pobliżu nie ma osoby, która mogłaby pomóc choremu. Agorafobia może być fazą nerwicy lękowej, może także występować u epileptyków ( ludzi cierpiących na padaczkę ), w chorobie afektywnej ( depresja lub choroba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 208

.. ...ciucholandzie;uwielbiam grzebańsko i znajdowanie rzeczy, niepowtarzalnych ) cóż...wracam do gotowania, mąż znowu wychodzi( powinnam sie przyzwyczaic, ale nie mogę ), będę sama z synkiem trzymajcie sie wszystkie wrócę ( samopoczucie już niestety do bani ) witajcie dziewczyny,dziekuje za..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...te torbielki. W sumie znajdowanie przyczyny tych okropnych bólów brzucha trwało półtora miesiąca. :/ Ów lekarz rodzinny wziął się za leczenie, ale jego metody okazały się mocno przesadzone. Przepisał mi tak potężną dawkę różnych hormonów, że mój młody organizm ( 20 lat ) po pół roku..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 171

.. ...T i tachykardią nie znajdowano, aż do zeszłego tygodnia gdzie wyszedł mi blok prawej odnogi. Jestem podłamana - ciągle coś nowego, a jak od roku ledwie funkcjonuje... Czy możliwe że ten blok jest u mnie przejsciowy i zdarza się u zdrowych czy coś ze mna nie tak ??? Lekarze nie bardzo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 40

.. ...wykluczaniu boreliozy i znajdowaniu czegokolwiek byle nie tego. A wyniki bez prowokacji antybiotykowej na 90% wyjda Ci ujemne. Potrzebujesz zeby zajal sie Toba lekarz polecany przez Stowarzyszenie Chorych na Borelioze. pomoga Ci ludzie na tamtym forum, tu nie masz czego szukac...

Nerwica w ciąży - Str. 46

.. ...piszesz o wyobcowaniu i znajdowaniu sie poza * zasiegiem * wszystkiego. Tak wlasnie dziala stres i tylko stres. W stresie kazdy nieracjonalnie mysli, nie moze sklecic zdania, mysli nielogicznie. O tym tez ten facet mowi, posluchaj naprawde warto. Moze to w jakis sposob Cie przekona ze..

Co mi się stało? dziwne omdlenie przypominające zawał w wieku lat 20

.. ...dotkniecie skory w okolicach znajdowania sie serca wywolalo u mnie uczucie uklocia sie szpilka. Ponadto wczoraj juz po dojsciu do siebie czulem jakby brak czucia w 2 czubkach palcow u rak. Czy pomoze mi ktros stwierdzic jednoznacznie czy to jest bardziej mlodziencze omdlenie? Czy..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...znajduje/ma tendencje znajdowania sobie inna droge dostania sie do mozgu i dotlenienia jego. Tak pozatym to nie ma innych dolegliwosci. Pozdrawiam serdecznie do Dr.M jak teraz czuje sie dziadek po sześciu dniach od operacji? Pozdrawiam Wlasnie wrocilem z Polski, z odwiedzin u dziadka...