Zniesienie lordozy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 221

.. ...palce lewej ręki do tego zniesienie fiz lordozy.W kwietniu mam kontrolne MRI wszystkich odcinków znów.Tomografię głowy mam też na 15 kwiecień.Zatoki czyste.Jeśli coś mam jeszcze podać to napiszcie proszę.Z żoną nie rozmawiam o chorobach bo stwierdziła że nie chce o tym słuchać.Dodam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...lekarzy,neurologow,kardiologow,zrobilam rentgen ,wyszlo zniesienie lordozy szyjnej,do tego zrobilam ukg i ekg serca,nic szczegolnego nie wyszlo,oprocz tego,ze mam jakies podwijanie sie platka i hiperduzy przeplyw krwi w sercu,ale to podobno nie grozne - tak stwierdzil lekarz.Diagnoza..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...szyjnym - zwyrodnienie, zniesienie lordozy juz nie wiem jaka jest przyczyna moje kulki, która odczuwam głownie z jednej strony. bardzo was prosze o info * gdzie ulokowała się wasza kulka? * witam mam identyczny problem jak Wy... * kulke * w gardle...wkurza mnie to...babcia mi dzisiaj..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach - Str. 2

.. ...kregoslupa szyjnego i wyszlo zniesienie lordozy , dodam jeszcze ze mialem robione wszystkie badania krwi i tez wszystko OK!!!. Bralem rozne tabletki lagodzace bol ale nic mi nie pomagaly ( diclac 150mg ) . Lekarze sa bezradni albo trafiam do kiepskich lekarzy . Marze o dniu w ktorym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 979

.. ...lędzwiowego w stonę lewą ze zniesieniem lordozy Na krawędziach trzonów okrężne nawarstwienia i osteofity Tarcze m - k utrzymane moja pani neurolog powiedziala że nic się na to nie poradzi mam poprostu uważać nie dzwigać noi chodzić w tym przeklętym kołnierzu teraz goraco będzie nie wiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1240

.. ...szyjna i ledzwiowa i zniesienie lordozy. Mogłabym tak pisac jszcze dlugo…o innych somatycznych dolegliwosciach które ma prawie każdy z Was nerwicowcow…ale chodzi mi o radę. Chcialam isc pogadac o tym z lekarzem ( mój rodzinny cialge nawija to samo: kobieto idz do..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...delikatną niestabilności i zniesienie lordozy, ale nie powoduje to chyba tak drastycznych dolegliwości, bóli i tych rumieńców na twarzy i szyji. Jeżeli ktoś miał podobne objawy to proszę o pomoc !!! Witaj ; ) Mam taką samą a wręcz identyczny problem. Bóle głowy mam od ! listopada 2009 do..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...poradzic? Kolego zrób sobie tomografię kręgosłupa - odcinow szyjnych. Mam podobne objawy i wyszło - Zniesienie lordozy szyjnej, przewężenie przestrzeni m/kregowej+osteofity. Najlepiej idz do neurologa...

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku. Przepływ przez tt. wewnątrzczaszkowe: zachowany. Badanie w kier...

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...zmian, jedyne co to zniesienie lordozy szyjnej ), - echo serca ( zadnych zmian ), - chyba 8 razy ekg w przychodni ( jedyne co to * - * tam gdzie powinno byc * + * tak powiedziala lekarka ale mowila ze to nic groznego i to nie od tego ), - holter ekg ( nic groznego nie * wyszlo * , jedyne..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...zmian, jedyne co to zniesienie lordozy szyjnej ) * - w moim przypadku to jest aż spłycenie lordozy szyjnej. To jest poważne schorzenie, tak przynajmniej słyszałam od lekarzy i masażystów. Najprawdopodobniej są to powikłania po uderzeniu potylicznym podczas kolizji komunikacyjnej. - tak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym myślisz? Dzisiaj to od rana tak mnie oczy bolą, i tak dziwnię się czuje jakbym zaraz..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...bardziej, że ja też mam zniesienie lordozy i to odkąd pamientam, no i mam pomalowane pół sufitu hihi. U mnie też taka pogoda,że głowa wszystkim pęka. Co do tego psychotropa, z moim wolno brać betaserc, pytałam lekarki, a ona po przeczytaniu skłądu psychotropa ( mój psychitrop składa się..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...helikobakter pyrolii - zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było mało byłam na rezonansie magnetycznym głowy i coś tam mi wyszło że mam coś w zatokach czołowych i szczękowych, lekarka..

Interpretacja wynków

.. ...czuje się źle. rtg kr c zniesienie lordozy w dolnym odcinku kr c. niewielkie zmiany zwyr. w stawach międzykręgowych. rtg kr th l - s mała esowata skolioza w odcinku th. wyostrzone krawędzie trzonów kręgów. dziobki kostne na przednich krawędziach kręgów th5 - th9. wyrównana lordoza..