Zniesienie lordozy szyjnej

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...lekarzy,neurologow,kardiologow,zrobilam rentgen ,wyszlo zniesienie lordozy szyjnej,do tego zrobilam ukg i ekg serca,nic szczegolnego nie wyszlo,oprocz tego,ze mam jakies podwijanie sie platka i hiperduzy przeplyw krwi w sercu,ale to podobno nie grozne - tak stwierdzil lekarz.Diagnoza..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...poradzic? Kolego zrób sobie tomografię kręgosłupa - odcinow szyjnych. Mam podobne objawy i wyszło - Zniesienie lordozy szyjnej, przewężenie przestrzeni m/kregowej+osteofity. Najlepiej idz do neurologa...

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku. Przepływ przez tt. wewnątrzczaszkowe: zachowany. Badanie w kier...

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...zmian, jedyne co to zniesienie lordozy szyjnej ), - echo serca ( zadnych zmian ), - chyba 8 razy ekg w przychodni ( jedyne co to * - * tam gdzie powinno byc * + * tak powiedziala lekarka ale mowila ze to nic groznego i to nie od tego ), - holter ekg ( nic groznego nie * wyszlo * , jedyne..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...zmian, jedyne co to zniesienie lordozy szyjnej ) * - w moim przypadku to jest aż spłycenie lordozy szyjnej. To jest poważne schorzenie, tak przynajmniej słyszałam od lekarzy i masażystów. Najprawdopodobniej są to powikłania po uderzeniu potylicznym podczas kolizji komunikacyjnej. - tak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...helikobakter pyrolii - zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było mało byłam na rezonansie magnetycznym głowy i coś tam mi wyszło że mam coś w zatokach czołowych i szczękowych, lekarka..