Znużenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...przeciwdziałaniu zmęczeniu lub znużeniu. Jednak, jeżeli chcemy odnieść rzeczywiste korzyści z uprawiania jakiejkolwiek odmiany treningu relaksacyjnego, musimy odpowiednie zabiegi wykonywać dokładnie i systematycznie. Trzeba także znać ograniczenie tych metod. Mogą one pomóc uzyskać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 95

.. ...Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Przestrzegaj zdrowych rygorów, lecz poza tym szanuj siebie samego. Jesteś dzieckiem wszechświata, podobnie jak drzewa i gwiazdy masz prawo być tutaj. Choć pełen fałszywych pozorów, mozołu i zniweczonych marzeń, świat mimo wszystko jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...głębszą przyczynę ich znużenia życiem nie tyle, na przykład, nędzę czy chorobę, kompleksy czy konflikty, ile wciąż na nowo tylko to nie dające się opisać poczucie wewnętrznego niespełnienia - rezultat pozornie bezsensownej egzystencji! Por. stwierdzenie jednego z hamburskich instytutów..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...słuchaczy do rozleniwienia i znużenia, wystarczającego dla zagwarantowania przynajmniej na dzisiejszą noc dobrego snu. Pozdrawiam Witam Was Kochani. Widzę ,że prawie każdy z nas ma jakąś traumę z dzieciństwa.Wsłółczuję Ci Vinga.Ja też jestem jedynaczką.Z tym,że ja mam matkę..

Poziom potasu we krwi

.. ...uczucie takiego zmęczenia, znużenia tylko w nogach jak to możliwe jak od miesiąca nie trenuje wogóle??! byłem u lekarza z tym i przepisał mi magnez ale niepomaga zbytnio co to może być? byłem ostatnio i mnie na badania skierował : morfologia, potas, glukoza, sód wyniki będą w środe może..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...rzeczach jak senność, znużenie, brak apetytu, utrata wagi, brak koncentracji,drętwienie kończyn przyporannym wstawaniu, zamulenie itp. Serce już chodzi dobrze nie mam tych skurczy dodatkowych i jest spokojne nie reaguje na byle co. Dziwne bo zęby też mnie bolały zwłaszcza te które miałem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 290

.. ...Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy Ci to jest dla Ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jaki być powinien. Tak więc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 648

.. ...jakoś...;/ Mati Twoje znużenie,senność i apatyczność w ciągu dnia z całą pewnością spowodowane jest zażywaniem asertinu. Ja brałam sertahexal a to jest zamiennik leku ,który stosujesz i ma identyczne skutki uboczne.Właśnie taka ospałość i mnie dokuczała a w związku z pracą i częstymi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1049

.. ...oglądałam filmy aż do znużenia:P Czasami nawet nie wiedziałam o co chodzi w filmie tylko po prostu patrzyłam w ekran: ) A dla suni jestem może dlatego taka troskliwa bo uwielbiam psy. Moja mam się ze mnie śmieje że jestem psia mama:D Witam was moje dziewczynki Widze że na forum wakacje..

Boję się o swoje życie - Str. 2

.. ...są już tym wszystkim znużeni a jednocześnie sie martwią. Musisz koniecznie udac sie do psychologa, weź wyniki badań. Psycholog dalej pokieruje Cie i do kardiologa i do psychiatry. Może joga by nie zaszkodziła choc ja nie próbowałam ( jestem zbyt leniwa nie mam pieniedzy ani czasu na to ;..

Intymny problem - stolec

.. ...toksycznych gazów ( stąd znużenie, bóle głowy, goraczka ). Oczyścić organizm.Poza tym należy uzupełniać dobre bakterie i enzymy. cd. jasny stolec świadczy o nieprawidłowej pracy wątroby ( chyba, że uzupełniasz mg - on też ,,rozjaśnia * stolec ) Agunia twierdzisz ze to stres?Wlasnie..

Osłabienie i inne objawy

.. ...- ciągłe zmęczenie i znużenie - uczucie upicia się, wrażenie jakby świat był za szybą, jakby patrzyło się z boku - choroba lokomocyjna W duzym skrócie, najpewniejsze objawy późnej boreliozy to: uszkodzenie mięśnia sercowego ( nie mylić ze zwykłą palpitacją ), ciągłe silne zmęczenie ( tak..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...najbardziej przeszkadza ciągłe znużenie. Znajomy z uczelni powiedział że miał te same objawy i musiał mieć rozbrat z siłownią przez 3 m - ce ze względu na wypłukanie magnezu, a serce ma zdrowe jak dzwon. Zrobiłem parę kursów do przychodni i ani razu nie zmierzono mi ciśnienia, ani nie..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...100.Za oknem 45 stopni do słońca i tak u mnie do 13.3o potem ten grzejnik tj. slonce przechodzi na drugą stronę budynku.Czuję lekkie znużenie ale idzie wytrzymać.Rozpisalem się.Piszcie KOchani .Henryk S...

Sposób na życie dla wszystkich nerwusków!

.. ...Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy Ci to jest dla Ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jaki być powinien. Tak więc..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...kolor nastroju podkreśla znużenie i przygnębienie. Oznacza chwilowy brak wyobraźni i konwencjonalne, nieciekawe czy wręcz nacechowane znudzeniem podejście do świata. Również stres może spowodować pojawienie się tego koloru. Jasny szary – może oznaczać początek choroby. Ciemny..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...twarzy nosża piętno znużenia. Bóle głowy mają dość typowy charakter, mianowicie odczucie obręczy ściskającej głowę( kask neurasteniczny ) ,odczucie ucisku wewnątrz głowy, uczucie zamętu w głowie. Zmęczenie umysłowe objawia się przede wszystkim niemoznością skupienia uwagi, trudnością..