Zocor

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Vasilip, Vastan, Ximve, Zocor ) i atorwastatynę ( Tulip, Atoris, Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard ). Jednym z wielu dostępnych na rynku fibratów jest fenofibrat ( Lipanthyl, Grofibrat, Fenoratio, Fenardin, Apo - Feno ). Nieco rzadziej używane są również inne leki regulujące stężenie..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 8

.. ...Euthyrox,Calperos iAlfadiol.Także Zocor i Lanzul - bo oczywieście wysiada mi także żołądek.Czuję się fatalnie/ciśnienie spada mi po przyjęciu leków do wielkości:np.65./50; 69/39 - / - chodzę jak pijana - jesli jestem w stanie chodzic.Czytałam o toksyczności digoxyny, a teraz tu na forum..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 6

.. ...Sortis 80, Atoris 60, Zocor 40, Ezetrol, Omacor, nawet folik ; ) Leczyłam się ziołami, masażami, byłam u hepatologa, chirurga, onkologa, gastrologa itp. i ciągle bez zmian :( Przeszłam 3 razy ostre zapalenie trzustki, leczę się u naprawdę dobrych specjalistów. Mieszkam w małej..

Powiększenie serca po zawale

.. ...polokard 150 i wieczorem zocor czy sa jakies leki aby zmiejszyc ten przerost lekarz powiedzial mi zeby zaniechac wysilku ale nic nie przepisal za rok zrobi mi nastepne echo i wtedy porowna powiekszenie sie lewej komory swiadczy o niewydolnosci serca, pozdrowienia Jeśli chodzi o to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...dotąd był tylko Acard i Zocor ( cholesterol ). Po jednej jedynej pigułce Molsidominy mało nie * wykitowałem * . Okazało się po prostu że jestem na ten lek fantastycznie uczulony. Pogotowie które przyjechało po 30 min nie mogło zmierzyć mi ciśnienia ( brakowało skali ) a lekarz wyraził..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 10

.. ...schorzeniach układu krażenia.( Zocor, Simvahexal, Tulip, Atoris )Powinnaś spróbować. Pozdrawiam wszystkich i życzę cierpliwości! Do Eluzyny! Nie chciałbym odpowiadać nieproszony, ale jeśli chodzi o cholesterol to często się zdarza, że jego poziom wzrasta z powodu zażywania betablokerów...

Atrox - pytanie do stosujących ten lek na podwyższony cholesterol

.. ...rodzinny zmienił go na ZOCOR 40. Efekty rewelacyjne z 320 po miesiącu 174. Wybór jest dobry! Atrox zawiera atorwastatyne - najlepszą statynę ( lepiej tolerowaną od simwastatyny np. Zocoru ). Generalnie leki z tej grupy sa dobrze tolerowane. Jesli obawiasz się działań niepożądanych to..

Nagłe miarowe przyspieszenie akcji serca

.. ...leki to: Prestarium 5, Zocor 10, Alvesco, Serevent, Singular. Morfologia w normie, lipidogram w normie, ciśnienie w normie no chyba że u lekarza.Mój polega na tym że raz na jakiś czas( co pół roku ) zazwyczaj podczas wysiłku( siatkówka, narty ) przy nagłym poruszeniu się serce wpada w..

Wyspokie trójglicerydy - ponad 600 proszę o poradę

.. ...ostrą dietą dostał lek Zocor . Jednak moje ptanie brzmi jeżeli mąż zje coś co podwyżzy mu trójglicerydy ( np pizza, bądź coś bardziej tłustego ) czy długi jest czas zwalczania tych trójglicerydów? Chodzi nam o to głównie czy jest sens , aby mąż przez pewien czas sie katował nie jedząc..