żołądek ból pleców

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...odbijanie i przelewanie w żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...brzuch.I nie był to ból od żołądka. Mama mówiła żę to bóle wzrostowe i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że gdy bóle mi przeszly zacząłem odczuwać w brzuchu pulsowanie które odczuwam do dziś szczególnie gdy leze na plecach.Są one odczuwalne od mostka po pępek na środku i nieco..

Skoki ciśnienia i bóle brzucha z wymiotami

.. ...zaczerwienienie twarzy, objawy żołądkowo - jelitowe. Trzeba wykonać oznaczenie katecholamin oraz tomografię nadnerczy. Jeśli to zostanie wykluczone to pozostaje trafienie z odpowiednimi lekami. wariatka Mnie kilka razy bolał brzuch i brało mnie na wymioty.Najlepiej pomaga :ciepła..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...ucisk w górnej częsci żołądka * jakby ktos dmuchal w nim balona * Witam, miałem takie same objawy, rok temu zmieniłem pracę i wszystko wróciło do normy. Musisz zapanować nad stresem, on jest przyczyną twoich dolegliwości, żadne leki nie pomogą jeżeli ty sam sobie nie pomożesz. W..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego, żołądka oraz trzustki. W napadzie kolki żółciowej na tle kamicy pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...Wykluczono chorobę organiczną żołądka i przełyku. Objaw trzeci: bóle „wędrujące” ( rozlane ) po całej klatce piersiowej. Najczęściej promieniujące do środka klatki piersiowej, do górnej partii pleców i do łopatek. Są słabo nasilone, ale mogą się utrzymywać całymi..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...mam lekkie zapalenie żołądka ale ból trwa 24 na dobe i jest dokuczliwy , nie wierze ze to od zołądka bo biore leki i nic nie pomaga lewa strona promieniuje az do pleców trace nadzieje ze moze byc lepiej mam małe dzieci i do tego ten ból pozdrawiam Witam ponownie...Zrobiłam te badania..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...spowodowane refluksem żołądkowym. Faktycznie odczułem zgagę pierwszy raz w życiu. Kaszel minął sam. Jednakże następnego dnia po pewnej imprezie ( jakieś 2 miesiące temu ) nagle serce zaczęło mi mocniej i szybciej bić i zaczęła mi mrowieć lewa strona ciała. Pojawił się także ból pleców -..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...wędrował od serca do żołądka, potem zataczał łuk przez rejony watroby i ladował w okoliczach nerek, do złudzenia przypominając * korzonkowe bóle pleców * . Miał bardzo nieregularny charakter, czasami ustępował w ogóle, tylko po to aby po paru dniach powrócić ponownie w okolice serca i..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...stwierdził problemy z żołądkiem i dał lek na nadkwasote. Mam też często gulę w gardle, chrypkę prawie codziennie jak się dłużej nie odzywam a potem mówię muszę odkaszlnąć, kaszel również męczy mnie bardzo często. Nerwobóle to w sumie coś z czym żyję od gimnazjum, bolą mnie plecy, teraz..

Nerwica u nastolatka

.. ...uzdrawiona z narwicy żołądka i bólów pleców. Kiedyś też Bóg uzdrowił mój kręgosłup, ponieważ zdecydowałam się przebaczyć bliskiej osobie. Bardzo Cię zapraszam na tę Mszę, dużo dobrego się tam dzieje. Ludzie sami mówią, że byli uzdrowieni z nieuleczalnych chorób, depresji lub nawet takich..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...wykryto:refluks dwunastniczo - żołądkowy,znaczne wzdęcie jelita grubego,zniesiona lordoza szyjna.Ostanio miałem ostre bóle głowy - neurolog stwierdził klesterowy ból głowy.Lekarz rodzinny stwierdził nerwicę.Byłem u psychiatry.Stwierdził nerwice lękową.BIORĘ Miansec - lek antydepresyjny..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...zaczeło się . problemy z żołądkiem zawroty głowy osłabienie uczucie napiecia niepokój bóle głowy pleców gardła,klucha itp tzw chwile umierania sam nie wiem czy to nerwica czy cos innego są dni kiedy czuje sie dobrze ale przeważaja te z tymi własnie objawami. chodze na psychoterapie od..

Nerwica czy może coś innego ?

.. ...bóle w klatce, bóle żołądka,duszności,globus histericus, bóle pleców, sztywnienie karku, sztywnienie palców u rąk,omdlenia, zawroty głowy i niesamowity lęk nad którym ciężko jest zapanować a i milacordin uzależnia!!!! Może to głupio zabrzmi ale uspokoiłaś mnie hehe : ). Najbardziej się..