żołądek kłucie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...mi dokuczało, ale i żołądek. I doszły kłucia w boku lewym, boku prawym, na różnych wysokośćiach. Mówię Wam, atrakcji moc... Do tego oczywiście wieczorny dołek psychiczny, wielkie plany odwiedzenia lekarza nazajutrz, użalanie się nad sobą. Znacie to. W końcu wzięłam się w garść,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...odbijanie i przelewanie w żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...lękowe pomaga na ból żołądka ja dzisiaj znowu nie spałam całą noc oblewał mnie pot bolał brzuch cholera czy przez tą nerwicę może tak boleć brzuch biegunki i kłucie w boku czy może mam jakiegoś raka żołądka czy co może iść do gastrologa co sądzicie Mnie niestety picie nie rozluznia,bo..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...nerwica lub ch. wrzodowa żołądka. Może czas zrobić EKG wcale nie wysiłkowe. A najlepiej gdy zrobi się je gdy występują owe bóle/kłucia. Jeśli ktoś ma zawał wcale nie znaczy że musi leżeć i turlać sie po podłodze z bólu lub wogóle coś odczuwać. Istnieje coś takiego jak zawał m. sercowego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...zapalenie nadżerek w żołądku, nadkwaśność i refluks. Kolejne leki od gastrologa – losec + sulpiryd ( zaburzenia na tle nerwowym ). Kolejne objawy : ostre kołatanie serca, pocenie rąk, zawroty glowy, problemy z koncentracją, kłucia przy których pojawiały się lęki o zawał serca i..

Ucisk, gula w gardle - Str. 12

.. ...może z rok nawet, ból żołądka przez pół, inne różne nerwobóle, kłucia latami. Oczywiście, jeśli lekarz Cię nie uspokoił, masz obawy, to skonsultuj się z kimś jeszcze. Zrób badania, nawet odpłatnie, jeśli nie dostaniesz skierowania, a uważasz, że są one konieczne. * e_dytko przy nerwicach..

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...problem z błoną śluzową żołądka, niski poziom flory bakteryjnej i przepisał Gasec, Lanzul i Essenziale Forte ! Minęły 3 miesiące i są dni kiedy czuje się jak nowo narodzony a następnie wszystko powraca i to samo! Jestem załamany! ja pije, boli mnie zoladek jakby ciagle na oddawanie kalu,..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...pęcherzyka żółciowego, żołądka oraz trzustki. W napadzie kolki żółciowej na tle kamicy pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki mogą powodować bóle..

Bóle brzucha i kłucie w brzuchu

.. ...zapalenie błony sluzowej żołądka. Jak to małem jak się dużo stresowałem. Spóbuj kupić sobie w aptece siemie lniane - mi od razu pomogło i potem było juz coraz lepiej. Te siemie trzeba zalać wodą i gotować ok 15 min, potem odczekać aż ostygnie i popijać po pół szklanki kilka razy..

Kłucie w okolicach nerki i bóle po lewej stronie

.. ...brzucha ani problemów z żołądkiem. A to była * tylko * dwunastnica... moze to byc kamien w nerce lub poprostu zwykłe nerwobóle, jezeli kluje cie bardziej przy braniu głebokiego oddechu to moze byc poprostu nerwoból. ludze mam otry bol w okolicach zoladka i nerek gdy ide dusze sie nie..

Kłucie w okolicach serca

.. ...stierdzi, że to refluks żołądkowo - przełykowy, a ja dalej bede sie tak czuć. Witam wszystkie serduszka;]Mam na imie Kasia i od 4lat mam problemy z tetnem,doszłam nawet do 147uderzeń...badania wporządku stwierdzono u mnie nerwicę..i to wszystko.Przechodziłam tez dusznosci,roznego rodzaju..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...umiejscowiona. - Może od żołądka - Może od kręgosłupa - szczególnei odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi o żołądek, to rzeczywiście ostatnio lekko..

Lekki ból głowy w części potylicznej i wysokie ciśnienie...

.. ...Ponadto miałem mdłości żołądkowe, szybkie i mocne uderzenia mięśnia sercowego, do kłucia w klatce piersiowej włącznie. Początkowo i w pewnym sensie do tej pory, istnieje jakieś powiązanie z ukąszeniem przez kleszcze, które w ilości 3 szt. wyciągnąłem z siebie. Sądziłem, że to może być..