żołądek nie pracuje

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 56

.. ...albo też czuję ścisk żołądka taki, że aż nie mogę nic jeść, albo zawroty głowy, uciski itp.Chciałam dodać, że pracuję, mam dziecko - 7 letniego synka, i bardzo bym chciała mieć jeszcze jednego maluszka, lecz nie wiem czy zdobędę się na ciążę przy tych dolegliwościach... Pozdrawiam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 296

.. ...napisze,gotuję sobie rosołek bo żołądek nie pracuje przy chorobie,mam nadzieje że będę dała radę coś zjeść.Trzymajcie się. Mnie dzisaij też pobolewa glowa,jestem ciekawa czy obejdzie sie bez tab.p/bólowej.To chyba wina pogody bo u mnie nieciekawa.Jakby chcialo popadać. Aguś Ty zawsze na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 174

.. ...mianowicie rózne wariacie w żołądku nieraz to z nerwów mam wrazenie ze zaraz zemdleje szczególnie w pracy jak sie zestresuje jakies dusznosci i znów siedze sprawdzam czy mi pikawka dobrze pracuje wczoraj przeczytałem post Agaty i sie znów nakreciłem ze to cos z pikawko przez cały tydzien..

Dodatkowe skurcze - Str. 285

.. ...dolegliwości. Wrzodów żołądka czy jelit na dobrą sprawę się nie leczy, chyba, że operacyjnie. Serce to zwykły mięsień i jeżeli nie jest uszkodzony, pracuję w rytm bodźców otrzymywanych z całego organizmu. Nie rozumiem jednego; jeżeli medycyna nie pomaga Ci to dlaczego z takim uporem..

Nerwica żołądka - Str. 5

.. ...chodzi o dolegliwości żołądkowe to prawie na 100 %. I powiem Wam dawno takiej ulgi nie czułem. Czuje się wyśmienicie i rzadko się denerwuję. A jeśli już to pocą mi się dłonie : ) i skacze prawa noga :D haha Pracujcie nad sobą da się z tego wyjść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT..

Duszenie się - Str. 40

.. ...pogorszenie. Mam ogromne ściski żołądka połączone z dusznościami i problemami z połykaniem. Sam nie wiem co powoduje takie pogorszenia. Mimo to pracuje i staram się w pracy o tym zapominać, chociaż czasami jest to nie do wytrzymania. Mam 3 teorie. 1. Nerwica - Problemy z oddychaniem i z..

Bóle i dziwne zachowanie serca

.. ...jeszcze innego? Mogą też to być nerwobóle poprostu ; ) . Życie na ciągłych obrotach, stresowanie sie itp. Chociaż w danej chwili jesteś totalnie wyluzowany, to i tak te wszystkie nerwy w organizmie pracują...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 133

.. ...i nim popsułam sobie żołądek , Moi mili.Większość pisze że ma nerwice,że się leczy ,a ponadto pracuje zawodowo.Mam pytanie ,jak sobie radzicie jak dopadnie Was w pracy atak paniki czy lęku?Czy wogole zdarza się to Wam w pracy? Walentynki zaliczone.Nagadałam się z mężem przez telefon aż..

Ból pod prawym żebrem...

.. ...rokitnikiem jest świetny na żołądek i dwunastnicę.Bardzo skuteczny.No i dieta odpowiednia ,nie palić i kawy nie pić. Jutro robię badania wątrobowe. Tylko że ten ból jest w tedy gdy coś robie, np jak pracuje fizycznie i się schylam. Robiłem badanie moczu i ok, badanie wątrobowe ASPAT w..