żołądek piecze

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...odbijanie i przelewanie w żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1058

.. ...bicie serca non stop żołądek w gadle i caly czas spieta klatka plecy i cale cialo przeskakujace i strzelajace kosci .nie moge wyjsc praktycznie nigdzo jestem w stanie byle powod dzwonek w domu telefon jak dwonie do kogos to jestem w stanie podniecenia spiecia strachu leku nie wiem jak to..

Arytmia serca?

.. ...dodatkowo moze coś na wyciszenie i uspokojenie .. żołądek piecze bo masz nadkwasotę jak stwierdzili lekarze ...a dolegliwości żołądka możesz odczwać jak by to były od serca - zdrowia i spokoju życzę : )..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 87

.. ...gardle i ściska mi tak żołądek że mam uczucie, że zwija się on w kuleczkę, albo mam jakieś świsty w uszach,wystarczy że wysiądę wtedy już dochodzę do siebie, muszę trochę pochodzić, pospacerować... Ja od 5 lat nie jeźdźę sama komunikacją miejską więc Was naprawdę podziwiam. Chodzę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...zwiększoną kwaśność w żołądku a ten jest * niedaleko * Twojego * chorego * serca, to może warto zastanowić się, czy pieczenie w klatce piersiowej to przypadkiem nie jest choroba wrzodowa ( a nie zawał ). Daj spokój chorym. Nie obciążaj podatników ( też mnie ). Idź na psychoterapię...

Plamy na języku

.. ...Wyszło że mam refluks żołądka i najprawdopodobniej plamy na języku są od tego. Dostałam z leków Controloc. Zażywam go pół godziny przed śniadaniem i na razie widzę znaczną poprawę.Mój lekarz powiedział mi że leczenie potrwa pół roku albo nawet dłużej - rok. Nie przeraża mnie to jedynie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 32

.. ...nie teraz ,marzenie i żołądku mnie piecze i jeszcze wino no co Ty Iwona i jak czyjesz jeszcze samolot Domi no wlasnie nic jeszcze nie wiemy,moze napisze cokolwiek jak myslisz? no nie wiem Już wracam. Musiałam zjeść kolację, bo mały mi dał popali. Czarna straciłam przyjaciół praktycznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 777

.. ...,czymś podrażnilam swój żołądek i odezwal sie refluks ,,,,,,,,,,,,,,och to pieczenie i ból w nadbrzuszu,coś okropnego no i na dodatek strach przed zawalem jak zwykle ,,,,,,,, Boże użycz mi pogody ducha, abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniała to, co mogę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...okazalo... refluks żołądka. Kurację mam od dwóch tygodni, tabletka na czczo rano i...pieczenia nie ma. Jednakże wszystko to spowodowane jest przez nerwicę... niestety. Caly czas gdzieś mnie kłuje, pobolewa..bardziej z zewnętrznych stron piersi, czasami jeszcze w klatce, czasami..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...znać. do tego dokucza mi żołądek, piecze mnie w klatce piersiowej [zgaga?]. pewnie też nie n ajlepiej się czujecie, bo pusto tutaj. każda zaszyła się pod psychiczną kołderką i nosa nie wystawia. ja ostatnio nie mogę sobie pozwolić na wypoczynek, bo pracy strasznie dużo i kręgosłup się..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...mam dziwne uczucie w żołądku takie pieczenie mrowienie mdłości,uczucia gorąca w ciele,mrowienia w dloniach, zawroty lekkie,serce wali i taki dziwny lęk jak bym miał zaraz umrzeć dosłownie nie moge sie skoncentrować...nie wiem poprostu alkohol pobudza to wszystko przy nerwicy,nasila..

Atak paniki a pieczenie w żołądku

.. Czy wy odczuwacie pieczenie w zoladku przy ataku paniki , ile taki atak paniki trwa kilkanascie sekund czy kilka minut ? ja mam tez ataki paniki ogolnie choroje na nerwice,i bardzo piecze mnie w zoladku prawie co dziennie nawet jak cos zjem,to chyba nadkwasota,ale ja sie boje ze to moga byc..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...buntować,miałam częste bóle żołądka,biegunki itd. Pod okiem lekarza schodziłam stopniowo z seroxatu,dokuczajace objawy jak ręką odjął ustąpiły. Co do jeżdzenia komunikacją miejską...o tym nie ma mowy! wolę iść piechotą,choćby to było daleko. Na sama myśl o tym czuję panikę. Wszyscy mi..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...mam też inne objawy( żołądkowo - jelitowe ) nudności,zgaga,przewracanie w żołądku,pieczenie,czasami lekkie mrowienia w dloniach,ale nie zawsze one wystepują,no ale najbardziej zawsze oboje się o serce,ponieważ jakby nie było jest chyba ono ważniejsze niż np lekki ból brzucha.Też śpię z..

Czy z nerwicy można się wyleczyć na zawsze?

.. ...czuję w sobie w środku w żołądku jakąś nadpobudliwość,nerwowość,takie dziwne uczucie,czasami pieczenie,mrowienie..roznie nawet jak jestem spokojny i zrelaksowany:( też zawsze byłem żywym dzieckiem,zawsze wszystko szybko,chciałem być i robić dziesięć rzeczy jednocześnie..no i zarazem..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...również wyszło zapalenie żołądka, sprawy gastrologiczne. Jednak po koronografii kiedy lekarze ocenili jej stan jako krytyczny nastawiliśmy się na badania w kierunku serca.Mama była u kilku lekarzy ale brak skuteczności. Za każdym razem dostawał inne leki, każdy lekarz miał inny obraz..