Zomiren skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 260

.. ...który zamieniłam na zomiren to jedno i to samo ale uzależniłam się od zomirenu i brałam go regularnie przez 5 lat, wywołał oczywiście skutki uboczne i obecnie leci 13 dzień jak go nie biore, czuje się fatalnie ale dam rade i już nigdy go nie wezme, lekarz powiedział mi że nie będzie..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...bać. 2. drugi lek to ZOMIREN jest to lek typowo na lęki, zaburzenia lękowe, obawy , napięcia, przyspieszone bicie serca wywołane nerwami, brak tchu, uczucie dusznośc, poczucie zagrożenia, suchosc w ustach, poty, ZABURZENIA CZYNNOŚCI PRZEWODU POKARMOWEGO!! tylko ma troche tych skutków..

Lexapro

.. ...z lexapro biorę 0,5 zomirenu może on mnie wycisza i mam mniej tych skutków ubocznych.Ale poprawy na razie nie odczuwam być może to za wcześnie.Pozdrawiam cię serdecznie i odezwij się czasem. Cześć, Bardzo dobrze znam lek Lexapro i gorąco polecam. Lek zaczęłam brać w marcu 2007 roku w..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...0.50 mg. A wcześniej zomiren 0.25 mg przez 3 lata i elenium 0.10 mg przez rok, potem zmniejszałem przez kolejne 2 lata do zera, teraz od pół roku tylko fevarin, a jak naprawdę źle to hydroxyzyna syrop. Te działały bez skutków ubocznych bo lekarz miał tak dopasować by można jeździć..