Zwężony przełyk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 796

.. ...to czuję jakbym miała zwężony przełyk bo jak jem coś stałego typu chleb, mięso, ziemniaki itp to czuję że się zapycham i wolno to przelatuje jakoś i czuję jak się gromadzi gula w przełyku i nawet popijanie nie pomaga... : ) kitty25 no ja ten paromerc biore tylko jedna rano i tyle, no..

Nerwica - artykuł

.. ...kluska w gardle, uczucie zwężonego przełyku, zmienił mi się głos, straciłam na wadze 4 kg. Jestem tym wszystkim zmęczona i udręczona. Lekarz mówi, że to nerwica, bo nie wypoczywam - mam dość trudną pracę, studia zaoczne, sama utrzymuję dom ( mąż jest bez pracy ), mam ośmioletnią córkę..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...i czuję jakbym miała zwężony przełyk,dyskommfort totalny nie mogę normalnie funkcjonować chodzę do lekarza byłam nawet u psychiatry dostałam leki i miałam wszystkie skutki uboczne wylądowałam w szpitalu na neurologii z podejrzeniem stwardnienie rozsianego, ale zrobiłam rezonans, tomograf..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...że mój przełyk jest zwężony...Nie raz, przy próbie połknięcia pokarmu miałam własnie ataki duszności...Chudłam w oczach, wyglądałam jak kościotrup. odżywiałam się tylko płynnymi pokarmami typu kaszka, jogurt , ponieważ nie było mowy o przełknięciu jakiegoś stałego jak makaron na..