życzenia zdrowia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 35

.. ...sama - chyba na własne życzenie - nie potrafi odciąć pępowiny. Tłumaczę sobie, że moi rodzice mają własne życie, są aktywni, dzięki Bogu - zdrowi. Tato nawet wybiera się na wycieczkę do Lwowa ( śpiewa w zespole i z nim wyjeżdża ), a mama wraz z koleżankami założyła w naszym mieście..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 183

.. ...do Was tu zajrzę.A to życzenia dla Was: Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Was aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia: ) Buziaczki dla wszystkich = * = * = * = * = * , * , , * o * , , * o * o * , * * * * [] * * * * *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 197

.. ...WSZYSTKIM FORUMOWICZOM Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ, BY SPEŁNIŁY SIĘ ICH MARZENIA, W DOMACH STALE GOŚCIŁO SZCZĘSCIE, A MIŁOŚĆ I NADZIEJA DODAWALY SIŁ. NIECHAJ ROK 2008 UPŁYNIE WSZYSTKIM W SPOKOJU, ZDROWIU I DOSTATKU...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 841

.. ...również gralam często na kurniku w brydża. Bardzo to lubiłam i długie wieczory świetnie się bawiłam. Poznałam tam fajnego partnera, który do dziś o mnie pamięta i składa mi życzenia przez neta. Pozdrowienia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 47

.. ...Wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej wielkiej sposobności I ja życzę Wam radości! Kochani! Zdrowia, szczęścia, pomyślności w tym nadchodzącym roku, oby wszystko Nam się poukładało, szczególnie to zdrowie, bo jak ma się zdrowie, to ma się wszystko, dużo uśmiechu, dobroci,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 109

.. ...temu.Kasiopeju dzięki za śliczne życzenia świąteczne.Ja również życzę wszystkim kochanym nerwuskom,duzo zdrowia,błogosławieństwa bożego,wiele radości,bogatego zajączka,obfitego dyngusa,i wszystkiego,wszystkiego ,wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych najbliższych. ja również kochani..

Dodatkowe skurcze - Str. 193

.. ...nowym roku niech te nasze zwykłe ludzkie życzenia dzieciątko boże zamieni - przemieni ,jak wode w wino w kanie galilejskiej. pozdrawiam serdecznie Zdrowych, zdrowych, zdrowych Świąt i zdrowia w Nowym Roku...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 3

.. ...kochany mąż ma tylko jedno życzenie, bym postarała się być znowu taka jak kiedyś, spokojna, uśmiechnięta, szczęśliwa. Dlatego muszę przysłowiowo zacisnąć zęby i iść dalej. Nie rozpamiętywać, nie analizować, nie wracać do starych spraw. Tym bardziej, że przebadałam się całkowicie i ....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 151

.. ...Kolejny Sylwester, lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów Witam Was serdecznie dziewczyny, ja tekże chce Wam złożyc noworoczne życzenia, żeby nasze serduszka byly zdrowiutkie a nasze usmiechy..

Pan prof. A. Biederman z Anina

.. ...postaci jego wpisu z życzeniami zdrowia. Fenomenalny specjalista! Najlepszy! Byłem operowany przez Pana Profesora - operacja Davida. Pan prof.Andrzej Biederman ,operował mnie w 1999 r.Byłem wówczas w bardzo kiepskim stanie.Były obawy ,że nie zdążą z operacją.Profesor wszczepił mi..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 19

.. ...Pozdrawiam. Dziekuje Ewo za życzenia - Tobie jak i wszystkim też życzę duuuuużo zdrowia!!! Marcinie - jak długo można żyć bez operacji? Mi mówiono, że są dwie szkoły - jedna jak najdłużej się da, żeby żyć bez ingerencji chirurgicznej - druga, jak najszybciej, żeby zachować jak najlepszą..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 30

.. Witaj Dana! Muszę przyznać, że brakowało mi informacji co u Ciebie, jak znosisz migotania jakie leki aktualnie bierzesz, no i co na to lekarze? Jest to dla mnie i myślę, że nie tylko, ważne ponieważ należę do tych, którym migotania po pierwszej ablacji wróciły, u mnie po pół roku spokoju! Nie mogę się z tym..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...składam tą drogą najlepsze życzenia aby święta przebiegły Wam zdrowo miło i spokojnie, a rytmy serduszek były tylko miarowe i nie za szybkie. Wszystkim, migającym i ich rodzinom i ich przyjaciołom, życzę z okazji Świąt dużo ciepła, zdrowia, siły i okna optymizmu. Ps Ja niestety za 6 - 8..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 73

.. ...pozdrowienia Najlepsze życzenia z okazji świąt dla wszystkich obecnych i byłych migaczy. U mnie nadal dobrze, choć czasem potknięcia lub kilkusekundowe serie potrafią mnie nastraszyć. Oby tak dalej. Witam i rowniez dolanczam sie do zyczen Wielkanocnych, spokojnych i zdrowych swiat..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 24

.. ...badania.Po kilku skłonach na życzenie orzeczników. Może wierzą w cuda ? Bo ja wierzę . Jedyną zaletą renty jest ubezpieczenie zdrowotne. Szczególnie takich osób jak my. I jeszcze te pobyty w szpitalu drogo kosztują nasz NFZ. Żałuję , że nie możemy się spotkać i poplotkować w realu...

Duszenie się - Str. 26

.. ...Przysyłam serdeczne życzenia - niech się spełnią Twe marzenia. Do Sabuni. Słoneczko z całego serca życzę Tobie w dniu urodzin spełnienia wszystkich marzeń , ciepła i miłości na co dzień , no i oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia. 1000 BUZIAKóW. Jowita. Iwona ja też biorę xetanor. Jak..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...Wszystkim składam serdeczne życzenia spokojnych i zdrowych świąt oraz szcześliwego Nowego Roku 2008. Witam Mic jeśli chodzi o ciśnienie 110/70 to nie jest taki niskie,nie mniej jednak odnoszę wrażenie ,że podawanie tych leków / nawet w dużych ilościach/ to jakby zabezpieczenie lekarzy..

By-passy w Aninie

.. ...Oczywiście załączam życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Robione miała w Aninie w W - wie. Proszę o więcej informacji na ten temat - tzn. bajpasów. Jestem w tym świeżutka, bo dopiero wczoraj dowiedziałam się, że mój tato ( 73 lata ) ma mieć taką operację. Lekarz powiedział, że tata ma..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 324

.. ...,które przesyłały mi życzenia i troszczyły się o moje zdrowie.Jesteście kochani. Krystynko3 - - - bużka dla Ciebie Matiiago nic się nie stało, może prezent będzie w przyszłym roku!.Tobie skarbie także dziękuję za wszystko - - jesteś kochana. Nie jestem jeszcze w stanie siedzieć przed..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 325

.. ...spóżnione ale najszczersze życzenia duŻo duŻo zdrowka powodzenia w pracy zawodowej i oby speŁniŁo ci siĘ wszystko o czym marzysz witam wszystkich z rana życzę miłego dnia kochane cierpię na nerwice...ale od paru dni mam dziwne bole brzucha...wczoraj oglądałem program o sepsie..i sobie ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 353

.. ...dostała od was tak piękne życzenia , że ja już nie wiem co napisać , chyba tylko jeszcze dodam * aby dzieci zawsze były zdrowe i żebyś miała z nich ogromną pociechę * . Witajcie! Rewelacja ze Mattiaga urodzila,dostalam od niej wczoraj smsa,ciesze sie bardzo.Doroto widze ze nie najlepiej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 430

.. ...kwiaty i do mamuni z życzeniami i do teściowej tez oczywiście.Aaaaaaa i jeszcze do lekarza po recepte bo mi się bisocard kończy.No to zapowiada mi się dzisiaj sporo jeżdzenia ale to super bo samopoczucie mam ok więc dam rade. Krystynko3 wiem ,ze u Ciebie nie najlepiej ze zdrowiem ale..

Nerwica w ciąży - Str. 10

.. ...każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania, składam Ci dzisiaj podziękowania. Znam jedną kobietę o sercu gołębia, jej oczy to czysta tajemnic głębia, przy niej się goi każda ma rana,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 3

.. ...imieniny Agnieszki . Aguniu życzenia Ci imieninowe składam ;zdrowia ,szczęścia pomyślności i wielu chwil radości. Wszystkie uczestniczki i każdą z osobna tego jednodniowego wątku serdecznie pozdrawiam . To tyle na razie z siebie zdołałam wydobyć , bo ból dosłownie głowę moją próbuje od..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 4

.. ...Wszystkim dziękuję za życzenia z całego serca,mimo choroby ciepło mi na serduszku jak Was czytam. Pozdrowionka i buziaczki : ) Aguniu zapalenie płuc to już porządna choroba...oby szybko minęła.Ja zerkam na piłkę ręczną,potem do łóżeczka i oby kolejny dzień był równie radosny...zresztą..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 5

.. ...spóznione ,ale najszczersze życzenia ,żadnych chorób,a jak najwięcej świetnego samopoczucia...Ja po prostu nie wiem jak masz na imie : ) ) ) ) ) Dentystką się nie przejmuj wez znieczulenie i już : ) Dobrze że porozmawialiście z mężem,,,rozmowy są potrzebne,zrozumienie jest bardzo ważne...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 57

.. ...Niech Ci się spełnią życzenia te zwyczajne i te trudne do spełnienia, te duże i te małe te o których mówi się głośno lub... wcale. Życzę Ci żeby jedynymi łzami w Twoim życiu były łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej buzi nigdy nie zabrakło, aby płatki kwiatów wyścielały drogi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 40

.. ...__________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Moc życzen dla wszystkich Mam !!! Ps. Już nawet dwa razy dodaje te same teksty ha ha ( niechcący ) Dla wszystkich które są mamusiami życzę wszystkiego co najcudowniejsze!!!..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 146

.. ...: ) ewulek najlepsze życzenia sto lat, miłości, zdrowia, spełnienia marzeń : ) ) ) Dziewczyny u mnie kiepsko oj! cała moja rodzinka 5 osobowa leży na tzw grypę żołądkową :( zawsze coś nam doskwiera no sama już nie wiem ech! Jutro wigilia i pewnie spędzimy ją w łóżkach no zobaczymy....

Nastoletnia nerwica - Str. 13

.. ...uczestnikom forum serdeczne życzenia zdrowych, pelnych radosci, miłosci i spokoju świąt bożego narodzenia. Kochani życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt. Bez stresów i bez nerwicy! Nie myślmy o niej chociaż przez tych kilka przyjemnych dni... Pozdrawiam dołączam się do życzeń,..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...potem odstawił na własne życzenie i do dzisiaj odpukać jest ok. Jeździ po świecie dużo ( Australia, Meksyk, Egipt, Izrael itp ) i dużo się rusza. Kondycyjnie przeskoczyłby niejednego : ) Więc zdrowa psychika to zdrowe serce : ) pozdrawiam Witam EWKE i stracatelle : ) ) ) Mam leki na..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 5

.. ...składam Mikołajkowe życzenia ,bo jak byś była bliżej to byśmy Sobie mogły zrobić małe prezenciki. Gajka jeżeli to nie tajemnica to w jakiej części Polski mieszkasz: ja w północnej ( środek ). Pa - dobrej nocki. Hej zdrowa : ) mieszkam w wielkopolsce : ) no u mnie mikolaj wlozyl juz cos..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !!

.. ...będzie uprawiał myslenie życzeniowe. Ludzią jak zdrowa1 wydaje się że wszyscy mają to co ona, jak u niej jest to nerwica to u każdego musi być. Bzdura. Nie można bezpodstawnie rzucać diagnozami patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat własnych chorób. zdrowa1 - jak już każesz komuś czytac..

Kolatanie serca

.. ...duży wysiłek na siłowni...na reakcję serca nie trzeba długo czekać.Życzę ci dbałości o serce ,by długo ci służyło.Zamiast kawy ,parz sobie herbatę z dzikiej róży z kwiatem głogu.Wyjdzie ci na zdrowie...

Nagłe odstawienie tabletek

.. ...życzenia i również zdrowego serducha ( i nie tylko ) życze. Na pewno nie powinna odstawiać tabletek kiedy chce,wszystko musi być konsultowane z lekarzem. Inaczej stan jej zdrowia może ulec pogorszeniu...